Niesamowite piękno wyspy

Niesamowite piękno wyspy, która jest uważana za jedną z najczystszych i najpiękniejszych wysp na świecie, ukrywając się w południowej Tajlandii, na Morzu Andamańskim.

Archipelag Phi Phi składa się z dwóch wysp Phi Phi Don i Phi Phi-Leu. Miejsca te mają tendencję do odwiedzenia wszystkich podróżnych z całego świata, zobaczyć turkusowe morze i białe pesoksobstvennymi oczy! Wyspy nie pozostawi obojętnym żadnego turystę, to nic dziwnego,
to jest na wyspie Phi Phi Le został nakręcony „The Beach” (Leonardo DiCaprio), i nie bez powodu jest tyle tapety z tej wyspy.

Phi Phi Le jest monolit wapień, który wyłania się z wody, uderzające piękno ostrymi skałami, zaskakujących sielankowych zatoczek i jaskiń. Rezerwa ta wyspa natura, nie ma hoteli (w przeciwieństwie do Phi Phi Don), nikt nie mieszka tam, Thais pracujących tu z pobliskich wysp, no i oczywiście jest tam ogromny ruch turystyczny, myślę, że bardzo niewiele osób może pochwalić zdjęcie gdzie stoisz sam na plaży, to jest niemożliwe)) wszystkich wczasowiczów i turystów poszukujących dostać się do słynnej zatoki Maya Bay (Maya Bay)! Najprostszym sposobem, aby dostać się na wyspę jest wynająć taksówkę łódź z Phi Phi Don Phuket lub jeśli jesteś małą firmą jest wynająć łódkę dużo bardziej opłacalne niż zarezerwować wycieczkę do biura podróży.
Niestety jest to niemożliwe, aby zatrzymać się na noc na wyspie turystów przyjeżdża tylko na jeden dzień, a raczej kilka godzin, myślę, że bardzo niewiele osób powrócił na wyspę po raz drugi, więc jak się nie jest tak łatwo, bo jest długi czas do wypłynięcia konieczne (łodzią))))) )))), tutaj jest fantastyczna wyspa, wydając minimum czasu, ale wspomnienia pozostają na całe życie.

Co do naszej firmy, jesteśmy w pierwszych 5 dni mieszkali na wyspie Phi Phi Don, wyspa ta zbudowała hotele, kawiarnie, sklepy, ale mimo wszystko na wyspie jest bardzo mały, więc zwarty powiedzieć. Cieszę się, że główni goście są Amerykanie, są one na wyspie bardzo dużo i zazwyczaj pochodzą one od kilku miesięcy nie żyć, oczywiście, są Europejczycy, głównie turyści są młodzi ludzie, pary z dziećmi nie jest mało, myślę, że to dlatego, że biura podróży Ukraina i Rosja nie oferują wycieczki na wyspy, a ci, którzy nie odważyli się podróżować na własną rękę na własną rękę, aby dostać się na wyspę, ponieważ jest długa i trudna. Ale nasza firma nie boi się trudności), mamy w nosie), mamy już doświadczenie uroków drogi na Phi Phi, najpierw przyleciał z Kijowa do Bangkoku do 9,5 godziny (dobrze przynajmniej był to lot bezpośredni), potem długo suetil lądowania na vnutrinney lotu z Bangkoku do Phuket, a następnie z jednego końca Phuket jechał 40 minut taksówką na drugi koniec wyspy Phuket MI popłynął na statku 3:00 ale Phi Phi Don, faktycznie niemal dzień nie spać strasznie zmęczony, a nawet spalone na statku ( zdrzemnął krótko)), w krótkim sposób nie każdy będzie w stanie przetrwać. Odwiedziliśmy Tajlandii przed nadejściem pory deszczowej, kiedy bilety są bardzo tanie, a ceny hotelów spada prawie dwukrotnie, a najważniejsze, że turyści opuścić swoje domy. Phi Phi Don jest pierwszym miejscem, widziałem w Tajlandii. Na wielu storczyków wyspa wpływa wiele roślin, a na wyspie a lot motyli, pierwsze wrażenie jest takie, że jesteśmy w niebie!

Wyspa Phi Phi Don są dwa wapień monolit, połączone mostkiem, po obu stronach, z których kilkaset metrów leżą bajecznie piękne plaże otoczone gajami palmowymi. Po południu pojawiają się liczni goście z Phuket, ale ich pęd zaczyna zapadać już dwie godziny później. Drogi na wyspie jest nie tylko droga i małe maszyny track naturalnie na wyspie nie jest obecny, turyści poruszają się pieszo, a lokalna na starych rowerach. Podczas pory deszczowej bardzo niewielu turystów, pomimo tego, właściciele restauracji na plaży każdego wieczoru ogromna rozpiętość w całej łodzi złapać wszystkie świeże owoce morza, bardzo pięknie zdobione łodzi w różnych kolorach i owoców. Na wyspie istnieje wiele owoce, z których składają freshes chłodzenia Państwo nigdzie indziej spróbować! Najbardziej niezwykły napój na wyspie jest kokosowe i służył, odciąć czubek kokosa i umieścić słomę, że wszystko jest zrobione, ja osobiście nie bardzo się podobało, smak nie jest jak kokos, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, że jest bardziej gorzkie i nie tak bogaty zarówno z worków)))) ale nadal bardzo ciężki i duży kokosowe, chociaż doskonale utrzymuje temperaturę (są one przechowywane w lodówce z lodami) i gasi pragnienie!