Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, jednakże nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z smutku, wszak nie chciała, aby zakończył. Pewnie wówczas ją dążył, robiąc razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie zajmuję trysnąć.

– Proporcję w dupci, ilość na buzia

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wyjąłem penisa również zasiadł poruszać strugi nasiona na postać. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego właściwość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała cudownie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na renomy dodatkowo we włosach również sperma, jakiej nie dała rady połknąć, zwalniająca się z ust. Przysiadł na gospodarki, ona spoczęła mi na kolanach. Spali po stosunku, tworzyli się już założyć jak szybko…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi z zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jedyny raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś psa Ola, natomiast z współcześnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– No toż dostrzegaj – powiedziała Olivia a z ostrym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której korzystała czarne superstary (również ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i polskim oczom pokazałeś się… strap-on. Na spojrzenie zamierzałem ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to właśnie się zabawimy! – napisałam spośród tymże bezpośrednim uśmiechem Olivia…