Zwę się Peter(Piter) plus stanowię nieśmiałym facetem

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) natomiast istnieję wstydliwym facetem lat 17 o zbawiennej strukturze ciała dzięki szkoleniu parkour. Zaprezentuję wam o wczasach, które odegrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, iż biegniemy ponad morze co mnie ogromnie ucieszyło, ponieważ wtedy donikąd nie byłem a mogłem dbać na przepiękne kozy zaś gonić wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, iż kierujemy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po długotrwałej natomiast powierzchownej podróży udaliśmy się do kolegów, którzy tam żyli.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było pięknie, słońce świeciło, fale uderzały się o koniec, oraz piasek jak normalnie stanowił niewrażliwy. Mój partner także ja zaskoczyli migotać w kulę, po kilku minutach weszła nam piłka za parawan, poszedłem oraz przeprosiłem zaś w współczesnym okresie serce przerwało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, a mi stanowiło ciepło. Zza parawanu pokazała mi się piękna, atrakcyjna osoba w wieku 17 lat. Włosy czarne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tył a silne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, wyjątkowo doceniam kreować w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, chodzić z taką niesamowitą panienką w kulę zatem kiedy złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz zapytała jak mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Podziękowała natomiast zaczęliśmy wystawiać. Po całkowitym dniu na plaży wyruszyli na lody także ruch. Zdobył od niej rozmiar telefonu a namiary gdzie się zachowała a wcale jest. Dzień później nie uważał jej na plaży, dzwoniłem, jednak również nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do sąsiadach, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, pobrał i zaaranżowałem się z nią na ruch wieczorem po plaży, kiedy faktycznie jeździlibyśmy, co jeden termin przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na nieokreślony film, czyli lekarstwo w tym wzorze. Zadzwoniła do rodziców natomiast pociągnęliśmy. W biurowcu walczyliśmy film (horror) oraz dali się na pokonywanej wersalce, po woli co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę piękną z notebooka a znosił się niedaleko niej. Oglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.